شروع آموزش

یک سلام ویژه به شما دوست عزیز که در حال مطالعه این مطلب هستید، این مطلب اولین نوشته در آکادمی ردهت است، اومید است که برای شروع به آموزش همه دوستان و خوانندگان در حال و آینده مفید باشد. این مطب به شما کمک خواهد کرد که بدانید برای شروع به یادگیری و استفاده از سیستم عامل ردهت چه مواردی نیاز دارید، موارد ذکر شده در ادامه ذکر می شود:

  • قبل از شروع که مهارتها و چه دوره های نیاز است؟
  • برای شروع کدام سیستم عامل مفید است؟ 
  • منابع آموزشی مفید کدام است؟

قبل از شروع که مهارتها و چه دوره های نیاز است؟

 

اگر شما تا به حال با سیستم عاملهای خط فرمانی آشنا نیستید و کار نکرده اید حداقل شما باید دانشی در این خصوص داشته باشید. دوره های LPIC می تواند شروع خوبی برای شما باشد اما قبل از شروع شما باید دوره آشنایی با دنیای لینوکس را حتما مشاهده کرده باشید، البته دیدن یک مستند هم می تواند در این زیمنه به شما کمک کند که اسم آن اتقلاب متن باز است.

 

از شما کاربران دنیای متن باز خواهش می کنم که این فیلم را بدون داشتن تعصب خاص نگاه کنید سیستم عامل ویندوز هم برای خودش طرفداران و قابلیتهای خاص خود را دارد

برای مشاهده و دانلود این فیلم شما به راحتی می توانید وارد سایت آپارات که معادل سایت ….. است شوید و انقلاب متن باز را جستجو کنید.

برای شروع شما می توانید از دوره سلام به دنیای لینوکس استفاده نمایید، برای استفاده کلیک نمایید، در صورت مکاتبه با سایت می توانید این دوره را رایگان استفاده نمایید. 

 مهارت اول دانش خط فرمان

 مهارت دوم مدیریت کردن فایلها

 مهارت سوم ویرایش فایل

 

 

یک دیدگاه

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *